Narem

z Hectorova deníku

když, to je těžký

- Inu, Vorilius si píše něco pořád, ale když začne psát i Brolin? Všechny šípy jsou už ostré tak, že se je bojím i používat, zlaté jsem si už taky šestkrát přepočítal, je jich. . . žádný! S Kutshanou (panter a přítel při všech nebezpečí) a Minhou (myš, můj přítel už od dětství) už mne dělat blbosti nebaví, “tak co, taky si něco napíšu” řekl jsem si.
No, už jsem si s mými společníky prožil spousty dobrodružství a nebezpečí, ale pořád o nich nic nevím. Je to k zamyšlení, řekl bych. Ne, že by mě to nějak obzvlášť zajímalo, věřím jim, už mi párkrát zachránili krk, a já bych jim svůj příběh také nerad říkal, ovšem většina lidí co jsem potkal mi vychrlili jejich životní příběh bez optání.
Pár slov bych o našem dobrodružství chtěl říct. Když jsem je poprvé potkal v krčmě v Khaeru, skoro bych řekl, že mě rozčilovalo jejich mrhání zlatými, které ostatní potřebují. Potom jsem, ale pochopil, že pomůžeme lidem víc splněním naše úkolu zbavit koryto řeky nečistot které vodu otravují. . .

Comments

TobeDM TobeDM

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.