Draga le Kutshan

Je slyšet cinkot mečů, výkřiky a skřeky. Co to je? Čtyři dobrodruzi bojují proti několika násobné přesile a jediný, kdo jim v tomto souboji pomáhá je puma! Dobrodruhům dochází síly. Ovšem po té, co banditský vůdce utrží smrtelnou ránu, se bandité rozutečou. Ooo. co se to stalo? Jeden z dobrodruhů padnul k zemi. Nastává chvíle ticha. Přátelé ho pohřbili. Jeden z nich mu ještě dal napít lektvaru, jestli by ho nevzkřísil. Nic se, ale nestalo a tak šli hrdinové smutně dál za dobrodružstvím.

Jediná puma zůstala u hrobu. Dva, tři dny za deště i za větru tam seděla bez jídla a pití, jen občas se ohlédla jestli není její přítel v ohrožení. Když na něj chtěl nějaký mrchožrout jenom hrábnout, puma se rozběsnila a připravila se k boji.
Čtvrtý den, puma vyhrabala tělo. Tělo bylo nepoškozené, jakoby bylo v hlubokém spánku, jakoby ho ten lektvar držel při životě, ale mysl jako by měla v plánu se vrátit až za deset let. Puma odtáhla tělo do jeskyně která byla nedaleko, kde se o něj starala jako o své vlastní dítě těsně po narození, jenom svou známku nechala u rozkopaného hrobu a na ní stálo "Draga le Kutshan.

Draga le Kutshan

Narem TobeDM TobeDM